تورهای گردشگری

اگر شما فردی هستید که از سکوت و شب‌های پرستاره، شب‌نشینی به دور آتش، شترسواری، موتورسواری، سافاری و کویرگردی همراه با اتومبیل‌های هیجان‌انگیز آفروید و سرخوردن روی رمل‌های نرم کویری لذت می‌برید، جایتان در تورها و کمپ‌های کویر نوردی بسیار خالی است تا در جمع خانواده یا دوستان، ساعاتی رویایی و پرهیجان را در روز و شب کویر تجربه کنید و عکس‌های یادگاری زیبا و هنری بگیرید.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سفرهای رادینا، تجربه سفر به کویر به لحاظ متفاوت بودن آن، یک تجربه خاص و منحصربه‌فرد است که هیچ‌وقت فراموشتان نمی‌شود و بارها دوست دارید آن را تکرار کنید.

در این میان استان یزد با توجه به اقلیم خشک و کویری آن، دارای چندین کویر زیبا و کمپ کویرنوردی است که توانسته در سال‌های اخیر میزبان علاقه‌مندان به کویرنوردی باشد. در ادامه به معرفی معروف‌ترین کویرها و کمپ‌های کویر یزد می‌پردازیم:

کویر شباهنگ یزد

به میدان دروازه قرآن یزد که رسیدید، به سمت جاده نصر در یک مسیر خاکی حرکت کنید تا به کمپ کویر شباهنگ برسید. در این کمپ زیبا شما می‌توانید در کنار دوستان و خانواده خود از امکانات این کمپ استفاده کنید و ساعاتی را به شادمانی بگذرانید.

اگر فردی هستید که آدرنالین خون‌تان پایین آمده کویر شباهنگ یزد همان‌ جایی است که برای شما تجویز می‌شود. با موتور چهارچرخ و سافاری لذت رانندگی بدون محدودیت و رعایت قوانین را بدون جریمه شدن تجربه کنید. با شترسواری و هر بالا و پایین پریدن کلی بخندید. قطعا شترسواری در رمل‌ها شما را به دل تاریخ خواهد برد.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *